Časy a místa odjezdu + důležité informace
Časy a místa odjezdu + důležité informace
11. 7. 2014 10.32

Kempy už jsou téměř za dveřmi, a tak tu máme několik důležitých informací.

- Pokud se chystáte přijíždět nebo odjíždět po vlastní ose, dejte nám vědět na letnikempy@letnikempy.eu - a to i v případě, že jste nám to sdělovali již dříve.

Autobusem se odjíždí následovně:
26. 7. 2014 Praha - Lučkovice
Sraz ve 12:30 na Smíchovském vlakovém nádraží zde: http://mapy.cz/s/7PCJ

2. 8. odjezd 1. turnusu v 11:00 z Lučkovic
odjezd 2. turnusu z Prahy: 13:00 ze Smíchovského vlakového nádraží odtud: http://mapy.cz/s/7PCJ

9. 8. 2013
odjezd ve 12:00 z Lučkovic
příjezd mezi 13:30 a 14:00 do Prahy na Smíchovské vlakové nádraží

- Zároveň vyzýváme všechny, kteří dosud nezaplatili, aby tak neprodleně učinili.

- Vezměte s sebou potvrzení od doktora a o bezinfekčnosti. Účastníci starší 18 let mohou potvrzení o bezinfekčnosti podepsat sami.
http://www.praguebynight.eu/files/bezinfekcnost.doc
http://www.praguebynight.eu/files/potvrzeni_lekare.doc

- Nezapomeňte si vzít boty na přezutí.

- Chystají se nám horké dny, takže si s sebou nezapomeňte přibalit opalovací krém vhodného faktoru a pokrývku hlavy, ideálně i takovou, kterou se nebudete ostýchat vzít si ke kostýmu na larp.

- Myslete však i na to, že může pršet nebo být chladněji.

- V případě, že nosíte brýle, vezměte si sebou brýle na sport (tedy nikoli drahé a parádní), případně kontaktní čočky. Totéž platí pro všechny v případě hodinek, slunečních brýlí a ostatních doplňků.

- v malebných Lučkovicích s námi bude trávit čas i velké množství hmyzu. Proto si s sebou přibalte i repelent, příp. jiné protihmyzí vychytávky.

- K celokempovnímu larpu:

Na stránkách http://www.praguebynight.eu/letni-kempy/page/188_uvod/ jsou nyní veškeré informace, které mohou sloužit pro inspiraci k tvorbě postavy předem, a to včetně obecných pravidel a pravidel schopností, takže se můžete zamyslet, co je vašemu srdci nejbližší. Je rozhodně z čeho vybírat.

Opět podtrhuji, že pokud chcete střílet, vezměte si s sebou svoji NERF zbraň (na pěnové šipky, nikoli na kotouče). Myslete také na dostatek nábojů, na vlastní kůži jsme si ověřili, že navzdory veškeré snaze nestřílet do křoví a kopřiv se náboje nezadržitelně ztrácejí. Můžete si vzít i elektrické NERFky, jen počítejte s tím, že je budete moci poprvé použít nejdřív ve druhé polovině prvního týdne kempů.

Ty, kteří by se chtěli celokempovního larpu účastnit a dosud neposlali koncept postavy, prosím, aby tak učinili co nejdřív. Tvorba postavy je mimořádně snadná, v zásadě stačí zodpovědět otázky uvedené zde: http://www.praguebynight.eu/letni-kempy/page/196_tvorba-postavy/
Čím dřív nám koncept pošlete, tím lépe. Pokud nemáte preferenci co se týče frakce, klidně to u postavy zmiňte. Připomínám, že je aktuálně stop stav na frakci Iluminátů.
Veškeré informace, dotazy a připomínky k celokempovnímu larpu posílejte prosím na e-mailovou adresu utajenysvet@letnikempy.eu - potřebujeme to mít oddělené, aby nedocházelo k zmatkům.

Co se kostýmu týče, je možné si je připravit předem (tipy najdete zde: http://www.praguebynight.eu/letni-kempy/page/201_kostymy/) nebo na místě. I zde je třeba pamatovat na to, že musíte mít do lesa vhodnou obuv, bez ohledu na to, jak tím bude kostým "trpět".

- Na Facebooku nás najdete na http://www.facebook.com/letnikempy
Tam přidáváme upozornění na novinky na našich webových stránkách, povídání i zábavné komentáře.


Už aby uteklo těch zbývajících pár týdnů. Moc se na vás těšíme.